HELIOS

Toto oddělení se stará o implementace, údržbu a vývoj vašeho ERP systému HELIOS Green/Nephrite. Specializujeme se především na obory obchodu, služeb a výroby.

Systém HELIOS je jedním z nejkvalitnějších produktů na našem trhu, a proto jsme jej vybrali jako systém, který podporujeme. Nicméně úspěšné nasazení a provozování podnikového systému nezávisí jen na produktu samotném, ale z velké části i na týmu konzultantů a programátorů, kteří vám pomohou tento systém nasadit a provozovat.

HELIOS řešení

HELIOS/Implementace

HELIOS Nephrite je maximálně elastický a konfigurovatelný podnikový informační systém. Naši konzultanti nají velké zkušenosti z mnoha implementací, a tak se svým know-how vám pomohou s jeho nastavením na míru pro vás. Vždy se snažíme o maximální zachování bohatých standardů systému HELIOS tak, aby nedocházelo k mohutným vývojům, jež je pak potřeba i udržovat a tím jednak zvyšují cenu pro vás a dost často podle našich zkušeností ani nepřinášejí často adekvátní přínosy.

Každý náš specialista konzultant je profesionál v určité části systému, takže na implementaci se vždy podílí tým konzultantů složený ze specialistů na Ekonomiku, Sklady, CRM a prodej, Výrobu, Docházku, Mzdy a další. Mimo to samozřejmě mají přesah svých dovedností a znalostí i do ostatních oblastí tak, aby výsledný systém byl vždy kompaktní.

HELIOS/Vývoj

Přesto, že se vždy maximálně snažíme při implementacích využít standardů HELIOS a našich bohatých zkušeností, může být zapotřebí vyvinout speciální agendy a funkce tak, abychom maximálně podpořili vaše procesy, které jsou vaší konkurenční výhodou a které vám „zjednoduší“ a urychlí jejich zpracování.