IT služby

Oddělení IT služeb se stará o dodání, instalace, montáže a následnou správu a údržbu vašeho IT vybavení.

IT/Technické oddělení

Instalace a reinstalace

Veškeré dodávané zařízení – počítače a servery kompletujeme, konfigurujeme a instalujeme jejich operační systémy a aplikace (Windows 10/11, Windows Server, MS Exchange, MS SQL Server, MS Office, …)

Opravy a reklamace

Plně si uvědomujeme, že součástí našich služeb musí být i kvalitní a rychlé vyřizování případných oprav a reklamací, neboť vám na funkčnosti jednotlivých zařízení stojí vaše podnikání. V případě poruchy vašich zařízení (počítače, serveru, tiskárny, …) se je snažíme opravit na místě u vás anebo v případě závažnějších poruch v našem servisním středisku nehledě na to, zda jde o záruční anebo pozáruční opravu.

Komunikace a sítě

Informační technologie nejsou velkým přínosem, pokud "nekomunikují s ostatním světem". Proto jsme na tuto oblast vyhradili odborníky, kteří zajišťují komunikace od návrhu sítí LAN i WAN až po jejich realizaci „na klíč".

Servisní smlouvy

Pro smluvní zajištění kvalitního nadstandardního servisu uzavíráme s našimi klienty smlouvy, které jim zajišťují maximální dostupnost všech jejich prostředků.

IT/Obchodní oddělení

Úkolem obchodního oddělení je být neustále s Vámi v kontaktu, přicházet s kvalitními a efektivními návrhy řešení Vašich požadavků nebo problémů které diagnostikují naši servisní technici. Pro taková řešení jsme si zvolili následující partnery (i když nejen tyto):