Reference

Napsali o nás:
Společnost zabývající se výrobou, prodejem a následným servisem nejen zahradní techniky. V roce 2019 jsme provedli úspěšnou implementaci informačního systému HELIOS Green, v roce 2021 migraci na HELIOS Nephrite, který plně udržujeme a nadále ve společnosti rozvíjíme.
Ve společnosti jsme jedním z hlavních dodavatelů IT technologií již po více jak 10 let.
Jsme dodavatelem jak IT technologií, tak jsme i v roce 2015 dodali a úspěšně implementovali informační systém HELIOS Green, v roce 2022 jsme jej migrovali na HELIOS Nephrite a dodnes jej udržujeme a rozvíjíme. Využívají projekty, sklady, ekonomiku, výrobu a WMS řešení včetně napojení na KARDEX.
Ve společnosti jsme nejen dodavatelem IT technologií, ale provádíme i správu a vzdálenou podporu uživatelům již více jak 10 let.
Společnost, zabývající se téměř výhradním dovozem ropy do ČR spravujeme informační systém HELIOS Nephrite, který jsme úspěšně migrovali z HELIOS Green v roce 2022.
Přední dodavatel nábytku a dekorací, kde jsme implementovali HELIOS Nephrite v roce 2021 a nyní probíhá údržba a další rozvoj systému. Společnost využívá CRM, obchodního modulu, skladů a logistiky včetně WMS, ekonomiku a nyní probíhá nasazení mezd.
Autronic
Jeden z předních dealerů BMW auto se třemi salóny, partne Fiat auto, IVECO využívá HELIOS Green. Naše společnost má na starosti údržbu celé IT infrastruktury, serverů, firewallů atd.
Jeden z předních výrobců a dodavatelů svítidel patřících pod skupinu ČEZ ESKO. Naše společnost má na starosti jak kompletní infrastrukturu a podporu uživatelů, tak i údržbu a rozvoj informačního systému HELIOS, který jsme v roce 2023 migrovali na verzi Nephrite.
Významný distributor pneumatik který disponuje i vlastní sítí pneuservisů po celé ČR. Naše společnost má na starosti jak kompletní infrastrukturu a podporu uživatelů, tak i údržbu a rozvoj námi implementovaného informačního systému HELIOS, který jsme v roce 2022 migrovali na verzi Nephrite.