Vytváříme prostor pro
vaše podnikání

Společnost ALDOR s.r.o. byla založena počátkem roku 1998 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti informačních technologií svým klientům, a to ve spolupráci s předními světovými výrobci IT.
Mezi hlavní partnery naší společnosti patří zejména Hewlett Packard, IBM, Lenovo, Microsoft, CISCO, DELL a další, jejichž produkty tvoří základnu naší pyramidy. Její špičkou jsou pak odborníci a technici, kteří v ALDORu Vaše požadavky realizují a provádějí služby, oživující kvalitní systémy a hardware.
Další divizí je útvar podnikových informačních systémů na produktu HELIOS Green/Nephrite. Tato divize vznikla v roce 2001 a neustále se prudce rozvíjí a poskytuje profesionální služby postavené na jedním z nejlepších ERP produktů dostupných na Česko – Slovenském trhu.
Spolehlivý dodavatel
Kvalitní údržba IT
Profesionální služby v ERP HELIOS Green/Nephrite
Kvality dodávek a služeb, kterou garantujeme, dosahujeme díky důslednému rozdělení činností a specializaci. V péči o klienty, sledování a plnění jejich požadavků vyniká obchodní oddělení, jehož pracovníci jsou Vašimi skutečnými partnery pro každodenní práci. Splnění Vašich požadavků pak zajišťuje realizační tým, pro který je samozřejmostí sledování každé zakázky klienta, reklamace zboží nevyjímaje, a jejich dovedení do zdárného konce v co nejkratším termínu. Služby a dodávky kompletují naši technici - specialisté, se kterými můžete vyřešit i ty nejnáročnější požadavky na Váš systém. Podpora těchto činností formou profesionální a přesné přepravy zboží na určené místo je u nás samozřejmostí. Spolupráce s výrobci a dodavateli, s nimiž můžete přímo, nebo naším prostřednictvím konzultovat vhodná řešení, završuje seznam uvedených činností.
Základem kvality každého informačního systému je především jeho spolehlivost a výkon. Tyto parametry shrnuje pojem dostupnost. Abychom Vám mohli poskytnout maximální dostupnost vašich serverů, počítačů, tiskáren a komunikací, zaměřili jsme se nejen na prodej značkových produktů, ale především na jejich následnou podporu a správu. Tím dáváme našim klientům jistotu jejich maximální dostupnosti.
Základem každé společnosti je kvalitní a spolehlivý podnikový informační systém, který má za úkol pomoci udržet a rozvíjet jednotlivé firemní procesy jako je řízený sklad, výroba, CRM správa kontaktů, ekonomika, účetnictví, mzdy a personalistika, … podle interních potřeb, ale i reagovat na změny trhu a potřeb zákazníků. My v této oblasti spolupracujeme s mnoha renomovanými společnostmi, v jejichž středu stojí Asseco Solutions, jakožto výrobce ERP systému HELIOS Green/Nephrite

Náš kodex

Naše společnost sestavila několik bodů, kterými se řídi všichni zaměstnanci a pomocí kterých chceme zařídit Vaší plnou spokojenost. Zde jsou, včetně krátkého vysvětlení, co si pod jednotlivými představujeme.

Orientace na zákazníka

Prvním a nejdůležitějším naším kodexem, je orientace na zákazníka a jeho potřeby. Proto vše, co děláme je s cílem vyhovět potřebám našich klientů i v případech nestandardních požadavků.

Spolehlivost

Pro plnou spokojenost našich zákazníků je důležitá nejenom cena a kvalita, ale především maximální spolehlivost dodávaných služeb, a to jak obchodních, logistických tak i technických a servisních.

Kvalita

Jak již naznačuje výběr našich partnerů je naší prioritou dodávat kvalitní výrobky jak z hlediska spolehlivosti, tak i výkonu a samozřejmě podpořené našimi kvalitními, profesionálními službami.

Rychlost

Vždy se snažíme najít nejrychlejší cestu, jak dodat požadované zboží/službu a podávat maximálně přesné informace. Máme uzavřené dohody s prakticky všemi nejvýznamnějšími distributory na našem trhu tak, abychom mohli optimálně využít jejich skladových zásob pro potřeby našich zákazníků.

Informace a komunikace

Ne vždy jsme schopni požadované konfigurace dodat obratem. Vždy ale od nás dostanete kvalitní, přesné informace a po celou dobu dodávky Vás budeme informovat o případných změnách. Tento systém platí samozřejmě i pro naše technické oddělení, které se stará o včasné a rychlé provedení prací pro Vás a rychlé vyřízení případných reklamací.

Poměr cena/výkon

Vždy Vám doporučíme takové produkty, které budou mít pro Vás nejvyšší poměr cena/výkon tak, aby se celková užitná hodnota (TCO) pořízeného zboží pro Vás zvýšila na maximum.
KDO STOJÍ ZA NAŠÍ PRACÍ

Tým HELIOS Nephrite

Alena Janovská

Senior Konzultant
CRM, projekty, obchod, cenotvorba

Jiří Hamerník

Senior Konzultant
Ekonomika, účetnictví, servis

Michal Nikitinský

Senior Konzultant
HELIOS Mobile, WMS, sklady

Martin Berka

Senior Konzultant
Sklady, WMS

Lukáš Turek

Konzultant
Obchod a prodej, expedice

Denisa Kosíková

Konzultant
Ekonomika, účetnictví

Pavel Jirák

Konzultant
Sklady, expedice, prodej

Lída Vrzalová

Senior konzultant
Mzdy a personalistika

Ondřej Vlášek

Senior konzultant
CRM, projekty

Mirek Nedoma

Provozní konzultant
Tiskové šablony

Pavel Vošahlík

Architekt HELIOS

Martin Ondrášek

Provozní programátor

Pavel Motl

Provozní programátor

Pavel Nedoma

Programátor mobilních řešení

Petra Kubešová

Provozní konzultant (mateřská)
Tiskové šablony, HELIOS Mobile

Tým IT podpora

Luděk Hejrovský

Specialista BackOffice

Petr Maleček

Specialista zákaznické podpory

Daniel Modl

Specialista zákaznické podpory

Tým Obchod a administrativa

Iva Žaliová

Ekonomika a reklamace

Radek Fatka

Obchod a zákaznická podpora
Jsme pro vás ti praví?

Kontaktujte nás

Zavolejte nám nebo napište. Ještě dnes.