Pracujeme za Vás
Přihlášení uživatele
Sipka nadpis Náš kodex
Naše společnost sestavila několik bodů, kterými se řídi všichni zaměstnanci a pomocí kterých chceme zařídit Vaší plnou spokojenost. Zde jsou, včetně krátkého vysvětlení, co si pod jednotlivými představujeme.
Sipka nadpis Orientace na zákazníka
Prvním a nejdůležitějším naším kodexem, je orientace na zákazníka a jeho potřeby. Proto vše co děláme je s cílem vyhovět potřebám našich klientů i v případech nestandardních požadavků.
Sipka nadpis Spolehlivost
Pro plnou spokojenost našich zákazníků je důležitá nejenom cena a kvalita, ale především maximální spolehlivost dodávaných služeb a to jak obchodních, logistických tak i technických a servisních.
Sipka nadpis Kvalita
Jak již naznačuje výběr našich partnerů (HP, Fujitsu-Siemens, 3Com, ....), je naší prioritou dodávat kvalitní výrobky jak z hlediska spolehlivosti tak i výkonu a samozřejmě doplněné našimi kvalitními, profesionálními službami.
Sipka nadpis Rychlost
Vždy se snažíme najít nejrychlejší cestu, jak dodat požadované zboží a podávat maximálně přesné informace o dodatelnosti. Máme uzavřené dohody s prakticky všemi nejvýznamějšími distributory na našem trhu tak, abychom mohli optimálně využít jejich skladových zásob pro potřeby našich zákazníků.
Sipka nadpis Informace a komunikace
Ne vždy jsme schopni požadované konfigurace dodat obratem. Vždy ale od nás dotanete kvalitní, přesné informace a po celou dobu dodávky Vás budeme informovat o případných změnách. Tento systém platí samozřejmě i pro naše technické oddělení, které se stará o včasné a rychlé provedení prací pro Vás a rychlé vyřízení případných reklamací.
Sipka nadpis Poměr cena/výkon
Vždy Vám doporučíme takové produkty, které budou mít pro Vás nejvyšší poměr cena/výkon tak, aby se celková užitná hodnota (TCO) pořízeného zboží zvýšila na maximum.